Puanlar Nasıl Kullanılır?

  1. Üye hesabınızla giriş yapın.

Ardından satın almaya karar verdiğiniz ürünleri sepete ekleyin ve “Sepeti Görüntüle” butonuna tıklayın. 

Sepete geldiğinizde resimde gösterilen : “Mağaza puanını kullanma seçeneğini belirleyin” seçeneğine tıklayarak, ne kadar puan kullanabileceğinizi görebilir, tercihinizi yapabilirsiniz.

Puan kullanım alt limiti 135 TL'dir. Eğer sepetinizde puan kullanma seçeneğini göremiyorsanız, üye girişi yapıldığından, ardından sepet tutarının 135 TL üzerinde olduğundan ve puanınız olduğundan emin olmalısınız. 

Lütfen unutmayın, bu sırada sitede geçerli bir indirim var ise, sistem puan hesaplamasını indirimsiz fiyat üzerinden yapacaktır. Bu nedenle o sırada sizin için hangi seçenek avantajlı ise, alışverişinizi o şekilde tamamlayabilirsiniz. 

     2. “Mağaza puanını kullanma seçeneğini belirleyin” seçeneğine tıkladıktan sonra, sepet tutarınız ve puan bakiyenize göre ne kadar puan kullanabileceğiniz, sistem tarafından size gösterilecektir. 

     3. Puan kullanma seçeneğini seçerseniz, puan indiriminin uygulanması için ardından “Ödeme” butonuna basarak, ödeme sayfasına ilerlemelisiniz. 

“Ödeme” butonuna bastığınızda, “PUANLAR UYGULANIYOR LÜTFEN BEKLEYİN” uyarısının ardından otomatik olarak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. 

   4. Ödeme sayfasında, toplam tutar üzerinden uygulanan puan indirimini kontrol edebilir, alışverişinizi indirimli olarak tamamlayabilirsiniz. 

Hala yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin