Nasıl Puan Kazanırım?

Bonherre üyeleri üç farklı yolla puan kazanır, kazandıkları puanlarla sürekli indirimli alışveriş yaparlar.

Yüklenen her puan size e-posta ile bildirilir, eğer bu bildirimi almıyorsanız istenmeyen iletiler (spam) kutunuzu kontrol ettiğinizden emin olun. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: soru@bonherre.com

1. Alışveriş Yaptıkça Kazan

Bonherre Club üyesi olarak:

 • Yapacağınız ilk alışverişten, tutarın %5’i kadar BH puan hesabınıza yüklenir.

  Örneğin: İlk siparişinizdeki sepet tutarınız 200 TL ise, sipariş tamamlandıktan sonra 10 TL değerinde BH puan hesabınıza yüklenir. (X TL’nin %5’i kadar)
 • Yapacağınız ikinci alışverişten, tutarın %6’sı kadar BH puan hesabınıza yüklenir.

  Örneğin: İkinci siparişinizdeki sepet tutarınız 200 TL ise, sipariş tamamlandıktan sonra 12 TL değerinde BH puan hesabınıza yüklenir. (X TL’nin %6’sı kadar)
 • Yapacağınız üçüncü alışverişten, tutarın %7’i kadar BH puan hesabınıza yüklenir.

  Örneğin: Üçüncü siparişinizdeki sepet tutarınız 200 TL ise, sipariş tamamlandıktan sonra 14 TL değerinde BH puan hesabınıza yüklenir. (X TL’nin %7’si kadar)
 • Dördüncü ve sonraki alışverişleriniz için, tutarın %8’i kadar BH puan hesabınıza yüklenir.

  Örneğin: Dördüncü veya daha sonraki siparişlerinizdeki sepet tutarınız 200 TL ise, sipariş tamamlandıktan sonra 16 TL değerinde BH puan hesabınıza yüklenir. (X TL’nin %8’i kadar)

2. Yorum Yaptıkça Kazan

Satın aldığınız ürünlere yaptığınız her bir yorum için 5 TL değerinde BH puan anında hesabınıza yüklenir. 

3. Davet Et Kazan

Arkadaşınızı davet edin. Arkadaşınız davet linki üzerinden hesap oluşturduğunda hem o hem sizin hesabınıza 10 TL değerinde puan yüklenir

Davet linkinizi Hesabım/Arkadaşını Davet Et bölümünden kopyalayıp arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Lütfen dikkat: Link üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan gönderdiğinizden emin olun. Arkadaşınızın hesap kaydını, doğrudan açılan sayfada hemen yapması gerekmektedir. O sayfadan çıkıldığında, puan yüklenmez.

Arkadaşınızın hareketlerinin karşılığında değişecek bakiyenizi Hesabım/ Arkadaşını Davet Et / Puan Aktiviteleri bölümünden inceleyebilirsiniz. 

Davet ettiğiniz arkadaşınız tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yaptığında, tutarın %10’u değerinde BH puan hesabınıza yüklenir. 

Hala yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin